Mezoterapia bezigłowa w Kostrzynie nad Odrą

Mezoterapia bezigłowa to alternatywa dla wszystkich inwazyjnych zabiegów, której celem jest głębokie nawilżanie cery i dostarczenie jej cennych właściwości odżywczych, wygładzanie zmarszczek, rewitalizacja oraz lifting.

Zaletą metody jest przede wszystkim skuteczność oraz brak jakiegokolwiek dyskomfortu w trakcie zabiegu, dlatego mezoterapia bezigłowa to idealna propozycja dla osób wrażliwych.

Zabieg swą efektywność zawdzięcza zjawisku elektroporacji, czyli oddziaływaniu fali elektromagnetycznej w postaci impulsów.

CO TO JEST MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA? Mezoterapia bezigłowa to uniwersalny zabieg kosmetyczny, który poprzez aplikację preparatów zapewni Twojej skórze intensywną terapię regeneracyjną. Mezoterapia bezigłowa to bezbolesna i nieinwazyjna metoda poprawy kondycji skóry z efektem spłycenia zmarszczek, zmniejszenia bruzd nosowo-wargowych, rozjaśnienia przebarwień, redukcji rumienia, a także wyrównania kolorytu skóry oraz jej ujędrnienia.

Co więcej mezoterapia bezigłowa wykonana w naszym gabinecie w Kostrzynie nad Odrą jest idealnym zabiegiem dla skóry w okolicy oczu, a także skóry naczynkowej i z rumieniem.

Tak skuteczne działanie mezoterapii bezigłowej to zasługa oddziaływania zabiegu bezpośrednio na komórki skóry właściwej. Dzięki zjawisku elektropolacji lecznicze i pielęgnacyjne substancje aktywne przedostają się do wnętrza komórek. A wszystko to bez zastrzyków, oraz ingerencji chirurgicznej!

Oczywiście, w ramach indywidualnej konsultacji opracujemy dla Ciebie indywidualny program zabiegów mezoterapii bezigłowej dopełniony wskazaniami w zakresie domowej pielęgnacji.

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA WSKAZANIA? Tak szerokie działanie sprawia, że mezoterapia bezigłowa to jeden z najpopularniejszych bazowych zabiegów kosmetycznych, który zapewnia świetne rezultaty – zwłaszcza w kombinacji z innymi metodami. Co ważne mezoterapia bezigłowa to zabieg bardzo bezpieczny, dedykowany także dla skóry wrażliwej, który można wykonać w każdym wieku.

Wskazania do mezoterapii bezigłowej to::

 • Skóra sucha
 • Skóra zmęczona i poszarzała
 • Zwiotczała / obwisła skóra
 • Potrzeba pobudzenia krążenia
 • Starzenie się skóry
 • Widoczne naczynka
 • Rumień.

  MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA EFEKTY

  Upływający czas powoduje, że włókna kolagenowe zanikają, a produkcja elastyny w organizmie systematycznie spada. W konsekwencji cera wiotczeje i staje się przesuszona – powstają bruzdy i zmarszczki.

  Mezoterapia bezigłowa spowalnia naturalny proces starzenia się cery poprzez uzupełnianie postępującego deficytu substancji odżywczych oraz aktywne stymulowanie włókien kolagenowych i produkcji elastyny.

  W EFEKCIE:

  • Cera staje się bardziej jędrna i elastyczna
  • Tkanki są odżywione i dotlenione
  • Poprawia się koloryt skóry
  • Następuje uszczelnienie naczyń krwionośnych