Kriolipoliza Cristal Deleo

Kriolipoliza Medyczna – Skuteczne i Bezpieczne Zabiegi Redukcji Tkanki Tłuszczowej

To procedura przeznaczona zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, powodująca krystalizację komórek tłuszczowych na skutek działania niskiej temperatury (-9ºC). Skrystalizowany tłuszcz jest usuwany w naturalny i trwały sposób. W kilka tygodni po sesji następuje poprawa kształtu sylwetki. Zabieg jest bezpieczny, skuteczny i nieinwazyjny, nie wymaga znieczulenia. Zaraz po zabiegu można wrócić do normalnej aktywności. W jednej sesji zabieg można wykonać na dwóch obszarach.
Kriolipoliza medyczna usuwa zarówno komórki tłuszczowe na dużych jak i małych obszarach. Aplikatory są tak zaprojektowane, aby mogły idealnie dopasowywać się do indywidualnej budowy ciała oraz aby zapewniały maksimum komfortu podczas zabiegu. Dotyczy to również małych obszarów takich jak podbródek, gdzie nadmiar tkanki tłuszczowej jest szczególnie trudny do usunięcia.

Czy zabieg jest dla każdego?
Tak, jeśli pacjent szuka skutecznej, bezpiecznej metody, przywracającej naturalny, harmonijny kształt ciała bez operacji oraz jeśli szuka delikatnej i bezbolesnej metody na utratę nieestetycznych fałdów tłuszczowych.

Czy kriolipoliza medyczna jest bezpieczna? Czy jest bolesna? Czy występują efekty uboczne? 
Terapia jest nieinwazyjna i bezpieczna. Na obszarze zabiegowym może wystąpić zaczerwienienie. Te efekty są naturalne i znikają w ciągu kilku godzin lub w ciągu kilku dni.

Po jakim czasie efekt kriolipolizy jest widoczny? 
Nie ma natychmiastowych rezultatów, ponieważ komórki tłuszczowe muszą być stopniowo eliminowane przez układ limfatyczny. Efekt jest widoczny około 4-6 tygodni po zabiegu i będzie się poprawiał w ciągu następnych miesięcy.

Ile zabiegów jest potrzebnych?
Wyniki różnią się w zależności od pacjenta, ale generalnie zaleca się przeprowadzenie jednego lub dwóch zabiegów.